Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Revizní technik požárních zařízení a prostředků( kontrola hasicích přístrojů, hydrantů, klapek, prostupů atd.), Praha

Pozice:
Revizní technik požárních zařízení a prostředků( kontrola hasicích přístrojů, hydrantů, klapek, prostupů atd.)
Zaměstnavatel:
TechnikPO s.r.o.
IČO:
04986458
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Armáda, policie, bezpečnostní služby
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
Popis práce:

Zavedená společnost s působností více než 8 let přijme revizního technika požárních zařízení a prostředků.
Požadujeme:
znalost oboru PO, samostatnost, zručnost, spolehlivost a svědomitost, loajalitu k firmě, ŘP sk. B, bezúhonnost, minimální vzdělání - Střední odborné (vyučen)

Vhodné i pro OZP

Pracovní náplň:
kontrolní činnost v bytových domech, obchodních centrech a další typech objektů zahrnující kontroly požárních zařízení a prostředků, např. hasicí přístroje, hydranty, nouzové osvětlení, požární dveře a jiné

Nabízíme:
práci v přátelském kolektivu, zaučení a zaškolení v oboru PO, práci v Praze a okolí, min. 20 dní dovolené, velmi dobré finanční ohodnocení dle výkonu a osvědčení

Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
Směnnost - Jednosměnný provoz
Možnost nástupu - 3. 2023

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj životopis na e-mail: technikpo@technikpo.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Karel Hrbek
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
862×